У Мексиці стався землетрус магнітудою 5,8

Лютий 10, 2018, 23:22 | (0) | Світ
924232
Землетрус магнітудою 5,8 – відчутною для багатоповерхових будівель та високих інженерних конструкцій – стався в п'ятницю на сході Мексики.

Епіцентр був зареєстрований на відстані кількох десятків кілометрів від тихоокеанського узбережжя країни, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Землетрус стався о 14:05 UTC (за універсальним скоординованим часом), о 16:05 за Києвом. Епіцентр стихії був розташований на відставні 37 км від мексиканського Сан-Патріціо та глибині 10 км, повідомили в геологічній службі США.

На карті геослужби вказано, що основна сила підземної стихії прийшлася, головним чином, на морську частину мексиканського узбережжя. Інформації про руйнування чи суттєві пошкодження на території Мексики не поступало.

Землетруси силою 5 та 6 балів за прийнятою у світі 12-бальною шкалою Ріхтера вважаються сильними й можуть призвести до дрібних пошкоджень будівель, таких як осипання штукатурки до появи тріщин у стінах. Вздовж східного узбережжя Мексики проходить стик тектонічної плити Кокоса та Карибської плити, який часто стає епіцентром сейсмічної активності в регіоні.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>