У Мадриді тисячі людей протестують проти політики уряду щодо Каталонії

Лютий 11, 2019, 17:37 | (0) | Світ
7c5372291f55ade8dd4ea72a05700c49
Акції протесту організували праворадикальні партії
В Іспанії тисячі людей вийшли на вулиці для акцій протесту. Мітинги проти політики діалогу прем'єр-міністра Педро Санчеса з урядом Каталонії тривають у центрі Мадриду. Про це повідомляє Reuters. Акції протесту організували праворадикальні опозиційні партії "Народна партія" і партія "Громадяни". До акції протесту приєдналася права партія Vox. Вони вирішили організувати акцію після того, як Санчес запропонував сепаратистам можливість "круглого столу" для переговорів. Акція протесту на площі Plaza de Colon пройшла під гаслом: "За об'єднану Іспанію, вибори зараз!". Протестувальники вважають політику Санчеса зрадою національних інтересів і виступають проти незалежності Каталонії.
Організатори заявили про участь в мітингу 200 000 осіб. Влада оцінила число демонстрантів в 45 000 , хоча, судячи з відео та фото з місця події, ця оцінка дещо занижена.

8 лютого уряд Іспанії оголосив, що переговори з каталонським партіями, які виступають за незалежність, припинені. Мадрид зазначив, що більше не буде висловлювати нових пропозицій.

У правлячої Соціалістичної партії Іспанії заявили, що якщо каталонські партії не підтримають план уряду по бюджету, країна може опинитися під загрозою дострокових виборів.

Джерело: znaj.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>