У Львові сьогодні відзначають свято Героїв

Травень 24, 2015, 16:33 | (0) | , , , | Україна
1432470627-2514

Свято Героїв розпочалося покладанням квітів до пам'ятника головному командиру УПА Роману Шухевичу.

У Львові сьогодні низкою заходів вшанували пам’ять героїв національно-визвольних змагань.

Як передає кореспондент УНІАН, cвято Героїв розпочалося вранці покладанням квітів до пам’ятника головному командирові Української повстанської армії генерал-хорунжому Романові Шухевичу. Звідси також стартував масовий забіг-естафета студентів Львівського державного університету фізичної культури, приурочений до сьогоднішнього свята.

Учасники естафети студентів, присвяченої пам’яті героїв національно-визвольної боротьби, здійснили забіг через центр міста до Личаківського цвинтаря, де спільно з представниками влади та громадськості, з військовим оркестром вшанували новітніх Героїв України - полеглих на Майдані героїв Небесної сотні та загиблих учасників АТО.

Тут також відбулась багатолюдна панахида, після якої учасники вирушили пішою ходою в центр міста кількома колонами до пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи, де спільно з молодіжними і ветеранськими організаціями Львівщини виконали Державний гімн України.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>