У ЛЬВОВІ ЗНІМАЮТЬ МІСТИЧНИЙ ТРИЛЕР. ВІДЕО

Червень 30, 2017, 21:24 | (0) | новини Україна Шоу-бізнес
0-го листопада Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією ТОВ «MKK ФІЛЬМ СЕРВІС» контракт про надання кінопроекту «13 автобус» державної фінансової підтримки розміром 8 776 255 грн.
ФОТО: DETECTOR.MEDIA
Зйомки перших сцен фільму «13 автобус» фінансуються кінокомпанією MKK film service, за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Знімальний майданчик (вул. Метрологічна, 14А (вілла «Юлієтка»). Загальна вартість виробництва фільму – 17 552 509 грн. Про це повідомляє dergkino.gov.ua. Кінопроект режисера Олександра Безручко «13 автобус» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. «13 автобус» - це містично-філософський трилер з елементами драми і детективу. Автором сценарію фільму є Валерія Смаглюк, продюсер - Олексій Карпенко. Презентацію кінопроекту під час конкурсного відбору Держкіно можна переглянути на офіційному ютуб-каналі Держкіно.
Про фільм: Розмова з Жінкою, що чекає на зупинці неіснуючого тринадцятого автобуса, стає поворотним моментом в житті усіх її співрозмовників. Люди «прокидаються» від влади стереотипів та неправдивих установок, і діють відповідно до свого нового розуміння. Їхні історії показують, що моральний вибір не завжди законний, а законний – не завжди моральний. На цьому вибудовується одна з головних ідей фільму: «Кожна людина обплутана неправдивими стереотипами і уявленнями, але єдиний вірний шлях – жити своїм життям».
 
Джерело: tvoemisto.tv

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>