У Латвії стартують навчання генералів НАТО

Вересень 10, 2017, 16:41 | (0) | Світ

В Латвійській національній академії оборони у неділю починаються навчання НАТО "Steadfast Pyramid 2017" і "Steadfast Pinnacle 2017", в яких планують взяти участь більше 40 старших і вищих офіцерів з країн-членів НАТО та країн-партнерів НАТО - Фінляндії та Швеції.

Про це повідомляє портал TV Net.lv.

Мета навчань - вдосконалення здібностей офіцерів вищого рівня і командирів планувати об'єднані операції і керувати ними. В якості підстави для навчань буде використовуватися директива планування комплексних операцій - один із головних документів планування спільних операцій НАТО.

"Steadfast Pyramid 2017" - перша частина навчань, проведених Верховним головнокомандуванням сил союзників у Європі і Вищим головнокомандуванням сил союзників з питань трансформації НАТО, вона триватиме до 15 вересня, а друга частина - "Steadfast Pinnacle 2017", присвячена в основному ролі командирів на операційному рівні, буде проводитися 17-22 вересня.

Джерело: eurointegration.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>