У Київському метро встановлять нові табло

Лютий 8, 2019, 11:21 | (0) | Україна
КМДА розщедрилася на нове табло

Модернізація Київського метрополітену, нарешті, почалася. І хоча до повноцінного оновлення підземці ще далеко, і мерія стільки грошей поки не виділяла, принаймні, на нове табло влада розщедрилася, пише Хвиля.net.

Так, Київська міська рада доручила КП «Київський метрополітен» до кінця 2019 розмістити на станціях метро табло зворотного відліку до прибуття поїзда.

Відповідне рішення КМДА прийняли на засіданні 7 лютого, повідомляє

Обсяг коштів на реалізацію проекту буде визначено після розробки кошторисно-проектної документації.

Раніше електронна петиція про встановлення табло зворотного відліку, зареєстрована в 2015 році, зібрала більше 10 тисяч голосів.

Українське бездоріжжя настільки втомила українців, що йому навіть повятили флешмоб під назвою "Гройсман, де дороги?" Ініціатором виступив користувач Ігор Хохлович на своїй сторінці в Facebook.

"Я просив би розмежувати претензії. Зруйновані дороги, які? Які не ремонтувалися. А відновлені нами дороги - у нормальному стані", - заявив прем'єр.

За його словами, розроблений план ремонту доріг, якому керівництву областей віддано розпорядження дотримуватися. А українців подякував за терпіння.

"Всі області мають чіткий план завдань, який потрібно виконувати, щоб дороги були кращі. Я розумію, що поки не всі дороги, по яких їздять люди є якісними. Це правда. Але я точно знаю, що з кожним роком кращих доріг буде все більше. Принаймні, як прем'єр-міністр, як наша урядова команда ми це гарантуємо, і ми це зробимо", - прокоментував політик.

Джерело: znaj.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>