У Києві почали продавати єдиний е-квиток для міського транспорту та поїздів далекого сполучення. Як це працює?

Вересень 22, 2020, 17:38 | (0) | Україна
У Києві запрацював сервіс SmartTicket — єдиний електронний квиток на поїзди далекого сполучення та міський транспорт.
Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій. Квитки можна придбати на сайтах e-transport.gov.ua та SmartTicket.gov.ua. Тепер у вартість квитка на потяг дальнього сполучення можна включити вартість одного проїзду в столичному метро.

Як користуватися:

  • вести місто відправлення та прибуття;
  • вибрати час і дату поїздки туди і назад;
  • додати проїзд в київському метро (вартість поїздки в метро у квитку — вісім гривень).

Також Криклій анонсував старт з листопада єдиного е-квитка для авіатранспорту і пасажирських автобусних перевезень, а також приміських поїздів Укрзалізниці. Проєкт з авіаперевезеннями реалізуватимуться зі SkyUp та Gunsel Lines

У грудні Мінінфраструктури планує розпочати співпрацю з Bolt.

Що передувало?

Проєкт SmartTicket у Мінінфраструктури анонсували у липні.

«Наша амбітна мета — об’єднати всі види транспорту одним електронним квитком. Щоб всі послуги при плануванні подорожі можна було отримати в одному місці, зручно та швидко», — казав тоді міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Нагадаємо, у Києві вже діє е-квиток Kyiv Smart Card на поїздки у громадському транспорті міста. Однак мер столиці Віталій Кличко вкотре переніс повний перехід на е-квиток.

Джерело: hromadske.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>