У Греції на пляж обвалилася скеля, є постраждалі

Вересень 14, 2018, 20:24 | (0) | Світ
436071

Постраждалих під час надзвичайної пригоди доставили в лікарню з легкими травмами. Фахівці екстрених служб працюють над пошуком можливих жертв на місці, де сталася подія.

Очевидці повідомили також, що під час зсуву на пляжі перебували туристи з дітьми, яких евакуювали на човнах.

Обвалення частини скелі сталося на популярному пляжі Навайо на острові Закінтос повідомляє Ekathimerini. Навайо є однією з головних визначних пам'яток Іонічних островів, він оточений крутими скелями і до нього можна дістатися тільки човном.

Відомо, що серед постраждалих туристка з Чехії, яку з травмою спини доставили в лікарню. Ще шестеро осіб, у тому числі двоє дітей, отримали легкі травми.

Грецька влада заявила, що травми постраждалих не становлять загрози для життя. Також не було повідомлень про зниклих безвісти, але рятувальники в якості запобіжного заходу перевірили затоку, щоб переконатися, що люди не опинилися в пастці під скелями.

На знятих туристами відео можна побачити, як відпочивальники в паніці розбігаються після того, як велика частина скелі впала в море неподалік піщаного берега. Кілька невеликих човнів перевернуло хвилею, викликаною падінням купи каміння в море.

Джерело: www.depo.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>