У Гватемалі четвертий день вивергається вулкан: жертв дедалі більше

Червень 6, 2018, 10:19 | (0) | Світ

У Гватемалі (Центральна Америка) четвертий день поспіль вивергається вулкан Фуего. Уже загинули щонайменше 75 людей, ще 192 – пропали безвісти, повідомляє агенція Reuters.

Експерти кажуть, що це ще не кінець, вулкан бурлитиме й надалі. Це виверження сейсмологи називають найпотужнішим за останні 40 років. Аеропорт у столиці країни досі закритий.

“Ситуація на цей момент надзвичайно критична”, – констатують в агентстві з ліквідації наслідків стихійних лих Гватемали.

Найбільше загиблих із села Ель-Родео, яке розташоване в підніжжі вулкана. Потоки лави просто випалювали будинки, а люди в них згорали живцем. Тіла, покриті попелом, знаходили прямісінько на вулицях.

Переглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у Твіттері

Вивергатися вулкан почав у неділю, 3 травня. Фуего викинув стовп диму та попелу вгору аж на десять кілометрів. Евакуювати з прилеглих сіл довелося щонайменше 3 200 людей. Сейсмологи назвали це виверження одним із найпотужніших за останні 40 років.

Вулкан розташований поблизу популярного в туристів міста Антигуа-Гватемала та в сорока кілометрах від столиці країни.

Джерело: uain.press

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>