У Галичі селяни, чиї корови отруїлися агрохімікатами, пікетували райдержадміністрацію.

Травень 23, 2018, 11:59 | (0) | область
ad119c3dea5adf3a7a3dd1f4d2a70b0b6495fbc1

Зо два десятки жінок з села Мединя приїхали до Галицької РДА після вчорашнього масового отруєння корів. Як писав КУРС, вчора по обіді у селі отруїлись 16 корів. На біль у животі та памороки скаржилася й Оксана Бойчук, яка пасла худобу.

Оксана Бойчук і сама потерпіла від хімікатів

Як розповіла Оксана Бойчук, вчора о 7 ранку вона вигнала корів на пасовисько. До обіду пасла, хоча відчувала дивний запах, але не надала цьому значення. Після обіду, десь о 16 годині, відчула, що їй стає зле, почалося запаморечення, нудота. Вона погнала корів до Лімниці, аби напоїти. Корови почали падати, коли вийшли з ріки. Животи здулися. Жінка подзвонила сільському голові, але у відповідь почула лише крики.

Корови почали падати приблизно о 16 год.

Жінки зустрілися з головою Галицької РДА Миколою Поповичем і домовилися, що завтра, 24 травня, у село виїде спеціальна комісія для вивчення проблеми.

В обласному управлінні Держпродспоживслужби КУРСу повідомили, що 22 травня в другій половині дня до спеціалістів служби звернулись 10 жителів села Мединя з приводу захворювання корів. Тваринам надали ветеринарну допомогу. Власникам порадили не пускати корів на пасовище і надали рекомендації щодо годівлі і догляду. Станом на 10 годину 23 травня жодна тварина не загинула, їхній стан задовільний.

Спеціалісти  Галицького районного управління ГУ Держпродспоживслужби проводять розслідування випадку обробки полів пестицидами в селі Мединя.

Угіддя біля села обробляє агрохолдинг "Мрія".

Як писав КУРС, недавно у Галицькому районі в селі Лани масово загинули бджоли. Прикарпатські пасічники звинуватили компанію "Гудвеллі Україна" в обробці полів гербіцидами з порушенням законодавства.

Джерело: kurs.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>