У Вінниці СБУ провела обшук в трьох IT-компаніях

Березень 19, 2018, 12:21 | (0) | Україна
936861

Відразу в три вінницькі IT-компанії - Pillar, iPan, Vinconet - 16 березня прийшли співробітники СБУ.

Про це повідомив юрист, який представляє інтереси однієї з компаній, Роман Корченюк в Facebook, передає ain.ua.

Обшук проводився на основі постанови Шевченківського районного суду міста Києва з метою вилучення електронних носіїв інформації, які використовуються для функціонування та адміністрування чотирьох сайтів.

Корченюк не повідомив, в рамках якого кримінального провадження проводився обшук і не опублікував постанову.

Судячи з усього, мова йде про адміністрування шкідливих або незаконних веб-сайтів, в коментарях також припускають, що обшуки проводилися за підозрою в розробці ігрового ПЗ.

За словами юриста, обшуки проводилися з порушеннями.

"Ні кому належить майно, ні хто здійснює цю роботу, в постанові не вказано", - пише Корченюк.

Представники компаній запропонували досліджувати техніку без вилучення і скопіювати інформацію з жорстких дисків і серверів, проте, за даними юриста, слідчі відхилили ці пропозиції.

Тим часом, за даними Вінницького IT-кластеру, жодна з постраждалих компаній поки не виступила з офіційною позицією по обшукам і не надала доказів порушень.

Нагадаємо, 16 березня Генеральна прокуратура провела обшуки в офісах "Нова Пошта" в Києві, Харкові та Полтаві. Обшук в тому числі проводили в особистому кабінеті співзасновника компанії Володимира Поперешнюка.

Джерело: www.epravda.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>