У Великобританії готували вбивство Терези Мей

Грудень 6, 2017, 12:24 | (0) | Світ
3B63E323-2BC0-45DC-A1D5-F7D132CF52FD_w1023_r1_s

Прем'єр-міністра Великобританії Терезу Мей хотіли вбити. Правоохоронцям та представникам контррозвідки МІ 5 вдалося порушити плани нападників та ліквідувати загрозу для політика.

Зазначається, що екстремісти планували влаштувати теракт на Даунінг-стріт у Лондоні, де розташована резиденція прем'єр-міністра. Внаслідок вибуху, згідно із задумом зловмисників, повинна була загинути Тереза Мей.

"Фактично, це екстремістська ісламістська змова проти Даунінг-стріт. Поліція вважає, що план полягав у тому, щоб запустити якийсь саморобний вибуховий пристрій на урядовій вулиці, почати хаос та вбити Терезу Май", – зазначили інформатори видання.

Відомо, що правоохоронці затримали двох чоловіків, причетних до планування вбивства політика. Ними виявились 20-річний Наамур Закарія Рахман та 21-річний Мухаммед Акіб Імран. Чоловіків звинувачують у тероризмі. Наразі їх справу передали до Вестмінстерського суду, де 6 грудня розглянуть всі докази їхньої вини.

Джерело: 24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>