У Варшаві здійснив жорстку посадку пасажирський літак

Січень 11, 2018, 12:39 | (0) | Світ
467af813f113bc65eec87a3f4217ae13

У середу, 10 січня, у Варшаві (Польща) в міжнародному аеропорту імені Фредеріка Шопена здійснив жорстку посадку пасажирський літак.

Так, за інформацією видання, під час заходу на посадку екіпаж літака повідомив про проблеми з передньою стійкою шасі. Пілоти змушені були посадити Bombardier Dash Q400 в аварійному режимі. Під час посадки через непрацююче переднє шасі літак вдарився об злітно-посадочну смугу.

 «Пасажири не постраждали, їх перевезли з літака в VIP-зал. Ситуація знаходиться під контролем», – розповів представник варшавського аеропорту Хуберт Войцеховський.

На борту перебувало 59 пасажирів і чотири члени екіпажу, яких евакуювали в будівлю аеропорту. В результаті інциденту ніхто не постраждав. На місці працюють екстрені служби.

У зв’язку з інцидентом аеропорт Шопена був закритий на чотири години. Рейси були перенаправлені в аеропорти в інші міста, включаючи в Жешув, Познань, Катовіце і Будапешт.

Джерело: zik.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>