У Білорусі відпустили всіх затриманих журналістів

Серпень 9, 2018, 22:34 | (0) | Світ
55_main

У Білорусі звільнили журналістів, які були затримані у справі про несанкціонований доступ до платної підписки новинного агентства БелТА.

"Після проведення комплексу невідкладних слідчих та інших процесуальних дій у кримінальній справі слідством прийнято рішення про звільнення Ганни Калтигіної, Галини Уласик, Анни Ермаченок та інших осіб, які проходять у справі", - повідомили в Слідчому комітеті РБ.

Зокрема, правоохоронці відпустили головного редактора порталу TUT.BY Марину Золотову, яка "визнала, що з її відома протягом тривалого часу співробітники незаконно використовували реквізити доступу до платної підписки БелТА". Її відомості також підтверджуються показаннями інших свідків.

У Слідчому комітеті зазначили, що обшуки і свідчення підозрюваних співробітників видавничого дому Білоруська наука, редакційно-видавничого установи Культура і мистецтво, видань Realt.by, ITV.by, БелаПАН, TUT.BY, підтверджують факти, що послужили підставою для порушення кримінальної справи по ст. 349 (несанкціонований доступ до комп'ютерної інформації) Кримінального кодексу РБ.

Нагадаємо, що з 7 серпня в Білорусі почалися затримання журналістів і обшуки в редакціях в рамках розслідування справи про незаконний доступ до платної інформації державного агентства БелТА.

Джерело: nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>