УРЯД ФРАНЦІЇ РОЗГЛЯДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ЗАПРОВАДЖЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ

Грудень 3, 2018, 19:20 | (0) | Світ
630_360_1543850397-706

Через масові протести та заворушення проти підвищення акцизів на пальне, які розпочалися у Франції ще 17 листопада, уряд країни розгляне можливість запровадження надзвичайного стану аби ситуація з протестами не повторювалась. Париж непокоїть те, що ці протести стали наймасштабніший за останні 10 років і їхній градус з часом лише збільшується. Влада має намір залучити протестувальників до столу переговорів, передає Reuters.

«Ми маємо подумати про заходи, які можуть бути вжиті, щоб подібні інциденти не повторилися. Вже немає питань, що кожний вікенд перетворюється на зібрання чи ритуал для насильства», – розповів речник французького уряду Бенджамін Гріво. За його словами, запровадження надзвичайного стану є одним з варіантів врегулювання ситуації.

Крім того, 3 грудня прем’єр-міністр Франції Едуар Філіп провів кризові переговори з представниками головних політичних партій у зв’язку з насильницькими антиурядовими протестами.

Нагадаємо лише за минулі вихідні у Парижі внаслідок протестів понад 100 людей отримали поранення, 412 протестувальників були затримані поліцією.

Джерело: praktika-vlasti.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>