Ураган "Майкл" у цифрах: вісім загиблих, 1,2 млн знеструмлених будівель у США

Жовтень 12, 2018, 14:03 | (0) | Світ
44_main

Ураган "Майкл", потужний шторм 4-ї категорії, вразив північно-західну частину американського штату Флорида у середу, принісши сильні дощі та вітри і руйнівні штормові хвилі, у результаті чого загинули щонайменше восьмеро людей. Про це УНН повідомляє з посиланням на ABC News.

Ось як виглядає цей небезпечний шторм у цифрах:

майже 250 км на годину - швидкість вітру - майже максимально можлива для урагану 4-ї категорії, - з якою "Майкл" налетів на район міст Мексико Біч і Панама-Сіті.

8: кількість смертей, пов'язаних зі штормом, включаючи 11-річну дівчинку.

майже 4,3 метра: максимальна висота штормової хвилі, яка повинна була обрушитися на берег через ураган "Майкл".

1,2 млн: кількість будинків і підприємств, які залишилися без світла у Флориді, Алабамі, Джорджії, Південній Кароліні, Північній Кароліні і Вірджинії станом на вечір четверга. За словами чиновників, більшість відключень електроенергії припадає на Північну Кароліну, при цьому без світла залишилися 484 487 клієнтів.

6: кількість штатів, у яких були оголошені надзвичайні стани в очікуванні "Майкла": Флорида, Алабама, Джорджія, Південна Кароліна, Північна Кароліна і Вірджинія.

325 тис.: кількість людей, які опинилися в зоні ризику через шторм і яким було запропоновано евакуюватися.

6 тис.: приблизна кількість людей, які залишилися у приблизно 80 притулках у Флориді, Алабамі, Джорджії, Південній Кароліні і Північній Кароліні у середу ввечері.

35: кількість округів з 67 у Флориді, де губернатор Рік Скотт оголосив надзвичайний стан до того, як ураган обрушився на берег.

200: приблизна кількість пацієнтів, які були евакуйовані з щонайменше двох лікарень у Флориді через пошкодження від урагану.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>