Український фільм переміг на кінофестивалі у Варшаві

Жовтень 30, 2017, 10:08 | (0) | новини Світ
630_360_1509345566-9352
Український документальний фільм “Повітряні захисники” зайняв перше місце на VIII Варшавському фестивалі авіаційних фільмів “FlyFilmFestival”.
Про це повідомив у Фейсбуці генеральний директор компанії NEXTFILM Дмитро Штаде. “Перше місце серед документальних фільмів зайняв фільм “Повітряні захисники” на VIII Міжнародному фестивалі авіаційних фільмів “FlyFilmFestival”,- написав Штаде. За його словами, у конкурсній програмі фестивалю, який тривав з 26 по 28 жовтня, були обидві частини фільму. У центрі кінооповіді документального фільму “Повітряні захисники” - історія екіпажу транспортного військового літака AН-26, який був збитий 14 липня 2014 року над Луганськом. Фільм “Повітряні захисники” вже демонструвався у Варшаві у квітні цього року. Крім того, показ фільмів відбувся у кількох європейських країнах, зокрема Франції, Німеччині та Австрії.
“Повітряні захисники” режисерів Дмитра Пономарьова та Руслана Панасюка також висувався в цьому році на здобуття премії Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.
Джерело: ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>