Український стартап увійшов до десятки кращих на міжнародному конкурсі

Жовтень 27, 2017, 13:20 | (0) | новини Україна Хай-тек
GoTo-U

Український стартап Go To-U створює платформу для об’єднання бізнесів, які володіють зарядними станціями, і власників електромобілів. На одному з найбільших конкурсів “зелених” стартапів Climate Launchpad, де брало участь 105 команд з 35 країн, він увійшов у десятку найкращих. Про це повідомив засновник проекту Назар Шимоне-Давида на своїй сторінці в Facebook.

Досягнення дозволило Go To-U потрапити в акселеративну програму Climate-KIC. В її рамках стартап буде працювати над масштабуванням проекту на глобальному ринку, пошуком клієнтів і розробкою бізнес-моделі. Акселерація проходить протягом 18 місяців в три стадії, на кожній з яких передбачено грантове фінансування. Сумарно учасники можуть отримати до 95 000 євро.

Go To-U розвиває мережу зарядних станцій для електромобілів. Компанія укладає партнерства з різними установами, включно з ресторанами і готелями, які за свій рахунок встановлюють зарядні станції. Стартап, натомість, працює над додатком для власників електромобілів, за допомогою якого вони можуть побачити на карті найближчі станції мережі та безкоштовно підзарядити своє авто.

Джерело: uapost.us

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>