Український військовий після бою у Мар’їнці: «Чекаємо наказу йти на Донецьк!..»

Червень 5, 2015, 08:32 | (0) | , , , | АТО Україна
Mehanizovana-bry-gada-e1433416213947

Офіцер 28-ї бригади ЗСУ, яка бере участь у захисті підконтрольної Україні території на донецькому напрямку, боєць «Легіону Свободи» Юрій Кілар розповів у телефонній розмові про запеклі бої за Мар’їнку, що відбулися 3 червня. За словами бійця, настрій українських військових демонструє готовність захисників України після наказу Верховного Головнокомандувача ЗСУ взяти Донецьк.

Юрій Кілар розповів, як 3 червня знищили російсько-терористичні колони, що атакували Мар’їнку та сусідню Красногорівку: «Наші хлопці із 152-мм «відкатали» росіян – прицільно й «ритмічно». Артдивізіон був готовий до роботи, і вона кипіла тут з самого ранку. Гадаю, тепер треба готувати банки для «бурятіни»…

Головне – щоби Президент дав наказ взяти Донецьк. Оцього ми всі дуже чекаємо. Адже коли одна армія стає навпроти іншої – проблема їхніх взаємин не вирішиться сидінням в окопах. Одна з армій у ході боїв буде переможницею. І це буде Україна», – зазначив боєць 28-ї бригади Юрій Кілар.

На фронт Юрій повернувся після травми. «Зараз ходжу з гвинтами у нозі, як конструктор лєґо. Мені на ВЛК (військово-лікарській комісії) сказали: «Можемо визнати тебе частково придатним до служби – і ти просиджуєш війну в тилу». Та краще я буду в бойовому підрозділі. Уперше за 350 років тут з’явився такий бойовий дух, що навряд за Хмельницького такий був. Я хочу бути там, де цей дух – найсильніший!».

Сміється з байок кремлівської пропаганди: «Багато про нас говорять… не тільки що мародеримо, а й дітей їмо – ми ж карателі! Але давайте подумаємо – хто на цім світі має право карати? – Лише Бог. Отже, москалі нас добровільно визнали богами і віддали право чинити суд над ними!».

«Я мав бізнес… досі маю, але він зараз у замороженому стані. Чи жалкую за ним? Я ж українець – жалкую за копійкою і шматком ковбаси. Та я хороший син своєї матері, тому мій перший обов’язок – захищати її», – додав Кілар.

Інформаційний Акцент

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>