Українка стала наймолодшою двократною чемпіонкою світу з дзюдо

Серпень 27, 2019, 16:23 | (0) | спорт
image

Українська спортсменка Дар’я Білодід стала наймолодшою двократною чемпіонкою світу з дзюдо, виборовши «золото» на змаганнях в Японії. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Judo Federation Dnipropetrovsk Region.

Українська спортсменка Дар’я Білодід знову продемонструвала свої здібності на найвищому рівні та здобула першість на змаганнях, які відбулися у столиці Японії — Токіо. Таким чином, вона захистила своє звання найкращої дзюдоїстки.  На шляху до перемоги вона нанесла нищівного удару Катарину Косту (Португалія), Саріуну Ціжіпову (команда біженців), Лауру Абелінду Мартінес (Іспанія), та перемогла колишню чемпіонку світу Уранцецег Мунхбат (Монголія).

У фіналі українська спортсменка зустрілася з японською Тонакі Фуною.  Дар’я Білодід змогла вистояти поєдинок та стримати натиск японської спортсменки. Зазначимо, що у минулому році Дар’я стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо, а цьогоріч підтвердила свій статус.

Джерело: opentv.media

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>