Україна починає чергові пошуки нафти й газу в Чорному морі

Липень 6, 2018, 22:10 | (0) | Україна
flagi-kitaya-i-ssha

Науково-дослідне судно "Іскатель" начнет пошуки нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в.о. голови Держгеонадр Олег Кирилюк.

"Сьогодні, 6 липня, в Одесі відбудеться відхід в рейс єдиного в Україні науково-дослідного судна "Іскатель", яке здійснюватиме роботи з пошуку нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря", - зазначив він на своїй сторінці. За його словами, "Іскатель" - унікальне судно для виконання сейсморозвідувальних робіт як звичайної середньочастотної модифікації, так і високо роздільної. Низький рівень шуму двигунів забезпечує високу якість сейсмічного матеріалу і його геологічну інформативність. Голова зазначив, що південний регіон країни - найменш вивчений і один із перспективних, шельф Чорного моря освоєний на 4%. "У планах "Причорномор ДРГП" проведення комплексних геофізичних і геохімічних дослідженнь з метою виявлення і підготовки до пошуково-розвідувального буріння перспективних об’єктів. З відпрацюванням 7000 км. профільних робіт сейсморозвідки і 3200 станцій геохімічних спостережень", - написав Кирилюк.

Нагадаємо, Державна служба геології та надр України найближчим часом виставить на аукціон понад 160 спецдозволи по рудних та нерудних корисних копалинах.

Економічна правда

Джерело: epravda.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>