Україна посилить охорону найбільш “контрабандної” ділянки кордону

Листопад 24, 2018, 16:46 | (0) | Україна
7100_upl

Держприкордонслужба направляє додаткові резерви на кордон з Румунією в зв’язку з активізацією контрабанди. Про це повідомляє прес-служба відомства в суботу, 24 листопада.

В ДПСУ зазначають, що ситуація на кордоні з Румунією загострилася і стала найбільш проблемною в плані нелегального трафіку тютюнових виробів.

“Через активізацію порушників рішенням керівництва Держприкордонслужби на Закарпатті та Буковину направлені додаткові резерви відомства. До посилення також залучено підрозділи мобільного загону ДОЗОР, кілька прикордонних комендатур і кінологи зі службовими собаками”, – йдеться в повідомленні.

У Держприкордонслужбі також заявляють про безпрецедентний тиск і погрози з боку кримінальних угруповань на адресу прикордонників.

“Якщо є загроза життю або здоров’ю військовослужбовців персонал відомства в рамках чинного законодавства буде застосовувати зброю”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: dialogs.org.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>