Україна пом'якшує карантин і відкриває кордони з ЄС і Молдовою

Травень 20, 2020, 22:04 | (0) | Україна
6DF414C1-F9E9-4AE5-96EC-4F9AAFA7AFE5_w1023_r1_s

Уряд України оголосив на засіданні 20 травня про пом'якшення карантинних заходів в країні і про відкриття 66 міжнародних пропускних пунктів на кордонах з країнами Євросоюзу (Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією) і Молдовою. Закритими залишаться кордони з Росією і Білоруссю.

Крім того, влада оголосила, що з 25 травня в містах України – Києві, Харкові та Дніпрі – почне працювати метро. Залізничне сполучення всередині країни відкриється з 1 червня.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що з 15 червня в Україні буде відновлено авіасполучення, однак він не уточнив, про які країни йдеться.

Він уточнив, що мова йде про відновлення регулярних рейсів як на внутрішніх, так і міжнародних маршрутах. Це пов'язано з тим, що внутрішні рейси виступають в ролі підживлення для міжнародних маршрутів, уточнило для avianews.com інформоване джерело на ринку.

За словами Криклія, 15 червня є орієнтовною датою запуску перших пілотних рейсів. Як очікується, найближчим часом Європейське агентство з безпеки авіації (EASA) опублікує умови виконання польотів, і ці правила введе Державіаслужба в Україні.

Відомо, що пасажирів зобов'яжуть носити маски.

Глава МОЗ України Максим Степанов на засіданні Кабміну повідомив про те, що з 22 травня по 22 червня в країні буде діяти «адаптивний карантин» – в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах.

В регіонах, де карантин буде ослаблений, дозволять спортивні заходи без глядачів, релігійні заходи за участю не більше однієї людини на 10 квадратних метрів площі будівлі, а також відкриють готелі.

За даними університету Джонса Хопкінса, в Україні на 20 травня виявлено 19 230 випадків зараження коронавірусом, жертвами пандемії в країні стали 564 людини.

Джерело: mind.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>