Тіллерсон заявив, що покращення відносин з Росією залежить від ситуації в Україні

Січень 6, 2018, 11:26 | (0) | Світ Україна

І Росія, і США прагнуть до поліпшення відносин, але дії РФ по відношенню до України заважають цьому.

Про це заявив державний секретар США Рекс Тіллерсон в інтерв’ю CNN, інформує «Українська правда».

«Це був важкий рік з Росією. Нам зрозуміло – і я ясно сказав, президент чітко заявив, що наші дві країни повинні мати більш продуктивні відносини», -сказав Тіллерсон.

За його словами відносини з РФ дуже напружені, хоча вони активно взаємодіяли протягом року.

«Ми повинні бути дуже відкритими, прямими і відвертими один з одним в тому, що ми обидва – я думаю, що міністр закордонних справ Лавров так само налаштований на це, щоб поліпшити ці відносини, як і я, це складні проблеми, і ми ясно дали зрозуміти, що наріжним каменем насправді є Україна», – відповів держсекретар США на питання про взаємини з російським колегою Сергієм Лавровим.

«Ми повинні домогтися прогресу в Україні. Сказавши це, ми знайшли галузі співробітництва в Сирії, які наблизили до поразки ІДІЛ в Сирії «, – розповів Тіллерсон.

«Тому ми намагаємося зосередитися на дійсно великих проблемах між нами, якими є Сирія, і ситуація там, ситуація в Україні і Східній Європі, а також стабілізація в Східній Європі і розуміння того, що турбує Росію. І у нас є дуже важливі переговори за Договором про СНО і договором про РСМД», – відзначив Тіллерсон подальші питання, що стосуються РФ.

Як відомо в США неодноразово заявляли, що санкції щодо РФ не будуть зняті до відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.

Джерело: zik.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>