Турецький літній грип дістався до Сумщини

Серпень 8, 2017, 17:05 | (0) | Здоров'я і краса новини
bsbienvenido

В обласному центрі медики зафіксували випадки захворювання на вірус Коксакі. Передається він повітряно-крапельним шляхом, від зараження до появи перших симптомів захворювання проходить 2-3 дні. Про це «СпецКор» дізнався у головного лікаря-інфекціоніста Сумської області Ірини Троцької.

Коксакі - загальна ентеровірусна інфекція, так званий літній грип. Характерні для нього ознаки - підвищення температури тіла, інтоксикаційний синдромом. Крім лихоманки може бути головний біль, біль в м'язах суглобах, загальне нездужання, слабкість. У хворих ми зазвичай спостерігаємо послаблення стулу, кілька разів на день можлива діарея. У дорослих хвороба протікає зазвичай середньої і легкої форми тяжкості, у дітей може бути і складною. Спостерігаємо також висипання на долоньках, підошвах у вигляді пузирів, і простого почервоніння.

головний лікар-інфекціоніст Сумської області Ірина Троцька

За словами лікаря, до медичного закладу уже звернулося декілька жителів Сумської області. Серед хворих не лише відпочиваючі, які були у Туреччині, але й ті, що їздили на місцеві курорти.

Позавчора до нас звертався чоловік, який відпочивав на Азові. Так що хвороба приїздила до нас не лише з Туреччини. Це не чума, це не ебола, це звичайна інфекція. Хворим ми рекомендуємо водний режим, симптоматичну терапію і постільний режим з дієтою. Антибіотики категорично ні і вакцинації теж. Лікуватися можна вдома, аби не заражати інших, оскільки хвороба передається повітряно-крапельним шляхом, може і через воду. Головне, не сидіти і не чекати вдома, а при перших проявах звернутися до лікаря.

головний лікар-інфекціоніст Сумської області Ірина Троцька

Джерело: spec-kor.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>