ТРИ ЗОЛОТІ НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ

Квітень 16, 2019, 08:35 | (0) | інше МОЄ МІСТО новини спорт
56800798_287843818797106_2922516329128787968_n

Вихованці Рогатинської СДЮСШОР здобули 3 золоті медалі на ХІХ Міжнародному турнірі з тенісу настільного «Кубок Карпат».

З 11 - 12 квітня в Івано-Франківську проходив Міжнародний турнір з тенісу настільного «Кубок Карпат». Участь в якому приймали понад 300 спортсменів з різних областей України, а також Білорусі, Ізраїлю і Молдови.

У віковій категорії серед юнаків 2003 р. н. та молодших І місце зайняв Назарій Кіщук (тренери Зеновій Верб’яний та Богдан Сенишин), серед юнаків 2009 р. н. та молодших І місце у Матвія Третяка  ( тренери Зеновій Верб’яний та Богдан Сенишин), у цій  віковій категорії серед дівчат І місце теж завоювала Тетяна Пукало(тренери Зеновій Верб’яний та Богдан Сенишин ). Близькими до призових місць були: Коваль Вікторія – IV місце та Гондурак Анастасія - V місце. Добрі результати показали й юні вихованці: Віталіна Семенька, Роман Павлій, Олег Антоняк, Максим Пастущин, Артем Мельник, Анастасія Алпатова, Захар Іванців, Максим Наявко,Олег  Павлів та Денис Фірман.

Дирекція, тренерський колектив та батьківський комітет Рогатинської СДЮСШОР вітають вихованців і висловлюють щиру подяку начальнику управління освіти, молоді та спорту Рогатинської державної адміністрації – Василю Івановичу Трачу за наданий автобус для поїздки на змагання.

Андрій Марків, інструктор-методист Рогатинської СДЮСШОР.

56894423_316990955680205_7357938745154207744_n 57246944_1858063957627034_4681262117800640512_n