Три загони рятувальників шукають літак, який, ймовірно, впав біля Яремче

Квітень 16, 2018, 12:48 | (0) | область
24

Відповідно до плану реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з авіаційною подією, повідомлено відповідні служби взаємодії. В керівника польотів Івано-Франківського міжнародного аеропорту та оперативного чергового західного авіаційного допоміжного центру пошуку і рятування ДСНС України з’ясовано, що польоти впродовж дня здійснювали тільки рейсові повітряні судна, а будь-яких інших суден не зареєстровано.

О 21.20 до місця ймовірного падіння повітряного судна відправились два загони в кількості 12 осіб та дві одиниці техніки.

Станом на 4 годину ранку, 16 квітня, пошуки призупинено, повітряне судно не знайдено. О 7 годині пошуки відновлено. До роботи залучать три загони та волонтерів з квадрокоптером.

Додаткових повідомлень про падіння повітряного судна в районі пошуку від мешканців прилеглих територій, органів місцевого самоврядування, компаній, установ та організацій, у власності яких перебувають повітряні судна, не надходило.

Джерело: report.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>