Три громади Рогатинщини отримали відзнаки обласної ради

Грудень 4, 2019, 20:46 | (0) | головне новини район
DSC_6665

З нагоди Дня місцевого самоврядування сьогодні в Івано-Франківській обласній раді відбулося вручення дипломів переможцям Х обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, а також восьмих обласних конкурсів  “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля”, “Краща етнокультурна громада”.  Відзнак  удостоїлась   три громади нашого району.

Відзначимо, що в десятому обласному конкурсі, на який подано 109 проєктів (від 78 місцевих рад), було визначено чотири пріоритетні напрямки. Це зокрема: підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки та реалізація програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

Враховуючи висновки експертної комісії та пропозиції ради Конкурсу, розпорядженням голови обласної ради переможцями визнано 55 проєктів від 52 місцевих рад, серед яких також 16 об’єднаних територіальних громад. На їх реалізацію у 2020 році з обласного бюджету буде виділено 15,1 мільйонів гривень.

Варто відзначити, що дипломами переможців десятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування нагороджено Фразьку сільську раду за проєкт «Створення кочової пасіки", а також Липівську сільську раду за проєкт  «Переробка сільськогосподарської продукції як інструмент об’єднання та підвищення платоспроможності територіальної громади».

Крім того, 1,7 мільйонів гривень у 2020 році спрямують з обласного бюджету  10 місцевим радам, яких визнано переможцями восьмих обласних конкурсів “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада”.   У їх числі  також Рогатинська міська рада, яка відзначена дипломом переможця VIII обласного конкурсу “Краща етнокультурна громада”у номінації етнокультурний регіон Опілля.

Детальний перелік переможців за посиланням.

konkursy01

DSC_6651 DSC_6658 DSC_6661 DSC_6664 DSC_6665 DSC_6675 DSC_6679DSC_6657DSC_6684

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>