Третє місце на змаганнях з туризму

Жовтень 6, 2017, 15:34 | (0) | інше новини район
туристичний конкурс

Наприкінці вересня у село Кобаки на Косівщині з’їхалась понад сотня «любителів пригод», щоб взяти участь в обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму «Срібний карабін». Захід, який проходив серед гуртківців позашкільних навчальних закладів, проводився обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за сприяння департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА і відділу освіти Косівської РДА.

Цьогоріч в ньому взяли участь 22 команди з різних міст та районів Прикарпаття. Рогатинщину, зокрема, представляли вихованці Бабухівського НВК (на фото). Варто відзначити, що наша команда, у котру входили дев’ятикласники Катерина Бойчук, Мар’яна Сас та учні сьомого класу Марта Братусь і Артем Сташко, була чи не єдиною, що налічувала у своєму складі стількох дівчат. Але, не зважаючи на це, юним краянам все-таки вдалось здобути призові місця.

Спробувати власні сили учасники мали нагоду у змаганні на дистанції «Смуга перешкод» (ІІ клас дистанції) та в конкурсі «В’язання вузлів». Вдало пройшовши смугу перешкод, наша молодь потішила успіхами, адже здобула на командній дистанції ІІІ-тє місце. У цьому туристичному поєдинку вихованці Олега Хом’яка лише трохи поступилися школярам Долинського району та Богородчанської ЗОШ №1, котрі відповідно вибороли перше та друге місця.

А в конкурсі «В’язання вузлів» лідерство, друге і третє місця дісталися прикарпатцям Станіславу Воробію (учаснику команди Галицького ЦДЮТ), Христині Радченко (Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1) та Марії Хомин (Тисменицького БДЮТ). Команди-переможці, їх учасники і тренери нагороджені грамотами галузевого департаменту, а також дипломами обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>