Трамп на саміті G7 запропонував створити зону безмитної торгівлі

Червень 13, 2018, 12:00 | (0) | Світ
69

Президент вимагає покласти край «нечесній» торгівлі і вважає, що Америкою користуються інші країни

Президент США Дональд Трамп під час зустрічі лідерів країн «Великої сімки», яка проходить цими вихідними у Канаді, заявив, що Сполучені Штати прагнуть швидко припинити торгові методи, які призвели до втечі американських компаній і робочих місць в інші країни. Про це повідомляє Reuters.

Трамп, який минулого тижня розлютив своїх партнерів по «Великій сімці» підвищенням митних зборів на імпорт сталі та алюмінію з Канади, ЄС і Мексики, пообіцяв зберігати «суворий» підхід до тих пір, поки товари США не матимуть «чесного» доступу до ринків.

«Інші користуються Сполученими Штатами десятиліттями і десятиліттями», – сказав Трамп на прес-конференції у другий день дводенного саміту в Канаді.

Американський президент також зазначив, що запропонував іншим лідерам «Великої сімки» усунути всі торгові бар'єри, включаючи митні збори і субсидії, і створити зону безмитної торгівлі.

«Так, я піднімав це питання. Це те, як має бути: ніяких мит, ніяких бар'єрів і ніяких субсидій... Це була б кінцева мета, не знаю спрацює це чи ні, але я запропонував це», – сказав Трамп. Він не став уточнювати, підтримали його пропозицію учасники саміту чи ні.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте повідомив, що G7 досягла угоди з питань торгівлі. «Ми багато обговорювали мита, тарифи, бар'єри. Можу сказати вам, що угоди досягнуто. Ми всі згодні, що міжнародна система торгівлі, заснована на СОТ, дещо застаріла і потребує удосконалення та кращого співвідношення з реальністю», – зазначив він.

Джерело: mind.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>