Тисячі прибічників незалежності Каталонії протестували в Барселоні

Березень 12, 2018, 11:21 | (0) | Світ
1520413645-2669

Прибічники незалежності Каталонії провели демонстрацію в Барселоні з вимогою якомога швидше заснували Каталонську республіку. За даними поліції, в акції взяли участь 45 тисяч людей.

Десятки тисяч людей вийшли в неділю, 11 березня, на демонстрацію у Барселоні, організовану прибічниками відокремлення Каталонії від Іспанії. Акцію організувала впливова сепаратистська організація "Каталонська національна асамблея", повідомляє агенція dpa.

За даними місцевої поліції, участь у демонстрації взяли 45 тисяч людей. "Каталонська національна асамблея" вимагає, щоб три політичні партії, котрі виступають за незалежність регіону, дійшли згоди щодо формування уряду і якомога швидше заснували "Каталонську республіку".

демонстрація у Барселоні, незалежність Каталонії, сепаратисти За даними поліції, в демонстрації взяли участь 45 тисяч людей

Як повідомлялося, на регіональних виборах у грудні минулого року політичні сили з сепаратистським спрямуванням здобули більшість. Утім, процес формування місцевого уряду ускладнений, оскільки чимало провідних політиків або перебувають за ґратами через проведення забороненого Мадридом референдуму щодо відокремлення Каталонії та проголошення незалежності, або виїхали за межі держави, як наприклад, колишній глава уряду Карлес Пучдемон.

Парламент Каталонії у п'ятницю вирішив відкласти на невизначений термін засідання, на якому мали сформувати новий уряд. Перед цим суд відмовився тимчасово випустити кандидата на посаду очільника уряду Каталонії Жорді Санчеса для участі в засіданні парламенту. Він вже понад чотири місяці перебуває за ґратами через обвинувачення в сепаратизмі.

Джерело: www.dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>