Тернополянка з командою програмістів створює нову соцмережу

Червень 4, 2017, 14:56 | (0) | новини Україна Хай-тек
Українці знайшли альтернативу віднедавна забороненим “Вконтакте” та “Одноклассникам”. Вже незабаром в Україні з’явиться нова соціальна мережа під назвою «Ukrainians». Створюють її молоді ентузіасти, серед яких і випускниця Тернопільської бізнес-школи (ТНЕУ) Олександра Струмчинська.

Долучитися до нової української соцмережі закликають усіх охочих за посиланням: http://www.ukrainians.co/. Наразі проект на стадії розробки і за кілька тижнів буде доступний для користувачів. Розробка сайту відбувається у співпраці з канадською IT компанією «StartupSoft». Вони заявляють, що розроблять її одночасно для трьох платформ: web (доступ через браузер), iOS (продукція фірми Apple) та девайсів на базі Android.

За словами Олександри, насамперед вирішили перевірити наскільки ця ідея реалістична і необхідна сьогодні. Поставили собі за мету – до 1 червня зібрати 50 тисяч підписів, як підтвердження того, що проект потрібно втілювати і варто в нього інвестувати. Всього лише за 4 дні зібрали необхідну кількість підписів.

На даний час кількість людей, які підписались та чекають запуску соцмережі вже понад 73 тисячі, тож команда програмістів працює над створенням «Ukrainians».

Джерело: nday.te.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>