Тарифи на послуги ЖКГ у Рогатині скориговано

Грудень 22, 2017, 15:38 | (0) | інше МОЄ МІСТО новини район
1488457202_0_autozoom_600x400

На черговій 27 сесії міської ради, що відбулася 14 грудня, депутати обговорили та ухвалили рішення про коригування тарифів на житлово-комунальні послуги, які діятимуть у наступному році.

Найперше, йшлося про коригування тарифів на утримання будинків. Із широкого спектру послуг, затверджених відповідними нормативними документами, міська рада вибрала лише 4 основних, беручи до уваги, щоб суми розрахунку за них були прийнятними для людей. Розрахунок зроблено на кожен будинок окремо. Як зауважив на сесії міський голова Рогатина Сергій Насалик, за бажанням містян цей перелік послуг можна розширити, якщо мешканці будуть згідні за них платити. Також люди мають альтернативу: можуть відмовитися від надання цих 4 послуг, утворивши ОСББ, і самі утримувати внутрішньобудинкові мережі. При цьому, як наголошувалось на сесії, обов»язковою для всіх жителів міста є послуга КП «Рогатинське будинкоуправління» з вивезення й утилізації сміття.

Іншим рішенням сесії скориговано тарифи на водопостачання та водовідведення ДП «Рогатин-Водоканал» у зв»язку з тим, що цим підприємством майже втричі збільшено витрати на забезпечення нормального водопостачання та водовідведення в місті. Тож депутати спочатку затвердили економічно обґрунтовані тарифи, а потім скоригували їх як для населення, так і для бюджетних організацій та інших споживачів. Частину фінансового навантаження у цьому питанні бере на себе міська рада і буде покривати різницю в тарифах за рахунок міського бюджету, розуміючи, що людям не під силу самим сплачувати економічно обґрунтований тариф.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>