Танкер з іранською нафтою досі горить біля берегів Китаю

Січень 8, 2018, 12:09 | (0) | Світ

Танкер з іранською нафтою, який два дні тому зіткнувся з китайським вантажним кораблем в Східно-Китайському морі, продовжує горіти, пошуки зниклих 32 членів екіпажу поки безрезультатні.

Про це пише Reuters.

Військово-морський флот США відправив військовий літак для надання допомоги в пошуку на території 3600 квадратних миль (12 350 кв. км), але він не знайшов жодного з 32 зниклих членів екіпажу танкера.

Китай відправив на місце чотири рятувальні судна і три очисних судна. Південна Корея також задіяла корабель і вертоліт.

Китайське вантажне судно, яке перевозило американське зерно, отримало незначне пошкодження і 21 член екіпажу, всі громадяни Китаю, були врятовані.

Ступінь впливу на екологію та площа розливу нафти ще не встановлені, але відштовхуючись від тоннажу, який танкер перевозив, він може бути найгіршим з 1991 року, коли 260 тисяч тонн нафти розлилися біля узбережжя Анголи.

Танкер, зареєстрований в Панамі, який прямував з Ірану до Південної Кореї перевозив 136 тисяч тонн конденсату (надлегка нафта). Її кількість становить трохи менше 1 мільйона барелів і коштує близько 60 мільйонів доларів США.

Джерело: pravda.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>