Сьогодні День пам’яті та примирення

Травень 8, 2018, 10:31 | (0) | інше головне МОЄ МІСТО новини
1494227528_28

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.   Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. І саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій.

 В Україні  знакову  дату  відзначають з 2015 року, а  символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни є червоний мак – пам’ятний знак жертв усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображення кривавого сліду від пострілу.   Варто відзначити, що у більшості країн Європи, у США та Великобританії свято Перемоги у Другій світовій війні відзначають 8 травня під офіційною назвою День перемоги у Європі.  А деякі країни в цей день відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, проголошений Генасамблеєю ООН.

Зауважимо, що урочистості з нагоди Дня пам»яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбудуться сьогодні й у нашому місті. Проходитимуть вони біля стели «Скорботна мати» на міському кладовищі.  

Початок формування колони для урочистого походу – о 13.30 год. біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Початок заходу – о 14.00 год.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>