США і Республіка Корея почали масштабні навчання військово-повітряних сил

Грудень 4, 2017, 20:04 | (0) | Світ

До навчань буде залучено найсучасніші американські винищувачі F-22 і F-35

В понеділок, 4 грудня, Вашингтон і Сеул почали масштабні навчання військово-повітряних сил поблизу Корейського півострова, незважаючи на погрози КНДР і прохання Китаю і Росії не вдаватися до такого радикального кроку.

Так, очільник МЗС КНР Ван І висловив свій жаль із приводу того, що КНДР і США не використали «вікно можливостей» на фоні відсутності протягом двох із половиною місяців північнокорейських ракетних і ядерних випробувань для початку серйозних переговорів для врегулювання протиріч. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Навчання США і Республіки Корея під назвою Vigilant Ace будуть тривати до п’ятниці, 8 грудня 2017 року. Всього до даних маневрів військово-повітряних сил (ВПС) буде залучено до 230 бойових літаків, в тому числі американські винищувачі 5 покоління F-22 Raptor. Також в навчаннях будуть брати участь і інші американські винищувачі 5 покоління – F-35 Lightning II. Як наслідок, речник американських ВПС в Південній Кореї заявив про те, що це будуть найбільш масштабні навчання в частині участі винищувачів 5 покоління. Всі літаки будуть працювати із восьми баз ВПС США і Південної Кореї.

Окрім того, не виключено, що до навчань приєднаються американські стратегічні бомбардувальники В-1В Lancer. Проте американська сторона не змогла на даний момент ні підтвердити, ні спростувати дане повідомлення.

Крім того, до навчань буде залучено 12 тисяч солдат США, в тому числі із Корпусу морської піхоти і ВМФ.

Дані американсько-південнокорейські навчання відбуваються на фоні посилення активності китайських ВПС над Жовтим і Східнокитайським морями. Представники Народно-визвольної армії КНР заявили, що літаки-розвідники працюватимуть над акваторіями даних морів на нетипових маршрутах разом із винищувачами і системами ППО.

Джерело: glavcom.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>