США побоюються, що надана Україні зброя потрапить в руки ворогів - WSJ

Січень 5, 2018, 23:10 | (0) | Світ Україна
10c22cafaeaba9b7a3593bac3ae8992bae68ec40

Сполучені Штати Америки побоюються, що надане Україні летальну зброю потрапить в руки ворогові. Про це йдеться в статті газети The Wall Street Journal , передає УНН.

"США планують озброїти Україну, розлютивши Росію і погіршити і без того погані відносини, але більше турбує що збря, що потрапить до рук ворога - як це було раніше", - пише газета.

Зокрема, відзначено, що в 2014 році, коли США передали радарні системи для виявлення розташування ворожої артилерії, одна з таких установок, яка була розташована неподалік від Дебальцеве, потрапила в руки бойовиків. Тому, повідомляється, офіційні особи в США ретельно вивчають передачу Україні протитанкової зброї Javelin. Тому єю будуть оснащені частини, розташовані далеко від фронту, щоб зброя не була використана для наступальних операцій і не була залишена ворогові.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр оборони США Джеймс Меттіс сподівається, що поки ніхто не захоче увірватися в Україну, вплив летального зброї, яку Вашингтон в грудні офіційно погодився продати офіційному Києву, буде незначним.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>