США обвинуватили РФ в друкуванні фальшивих грошей для Лівії

Травень 30, 2020, 18:42 | (0) | Світ
23155F9F-E075-4A61-AE8E-B4742E90B558_cx0_cy24_cw81_w1023_r1_s

Сили безпеки Мальти виявили фальшиві лівійські гроші на суму $1,1 млрд . Ці банкноти були надруковані російським державним підприємством «Госзнак», стверджується в заяві Держдепартаменту США, передає DW.

За даними Держдепу, замовлення на виготовлення цих грошей надійшло від «нелегітимної паралельної інстанції». Лівійський Центральний банк в Тріполі є єдиним легітимним Центробанком в цій країні, а Росії слід припинити дестабілізувати ситуацію в Лівії, наголошується в заяві Держдепартаменту.

Як відомо, у Лівії Росія підтримує генерала Халіфа Хафтара і його «Лівійську національну армію» (ЛНА), яка веде бойові дії проти міжнародно визнаного Уряду народної згоди під керівництвом Фаїза Сараджа, що базується в Тріполі. Але значну частину території Лівії контролює Хафтар, в минулому соратник лідера Лівійської Джамахірії Муаммара Каддафі, поваленого і убитого в 2011 році.

Джерело: mind.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>