США не виключають можливості відключити РФ від системи SWIFT — спецпредставник Волкер

Грудень 6, 2018, 19:58 | (0) | Світ
6479895B-C6B7-4232-8831-03AEA34842C1_w1023_r1_s-730x380

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер повідомив, що Штати не виключають можливості застосування нових санкцій проти РФ у відповідь на агресію проти України, зокрема і відключення Росії від системи SWIFT.

Про це він розповів в інтерв’ю «Голос Америки».

«Люди називають це «ядерним» варіантом. Це призведе до додаткових витрат для всіх учасників. Більші витрати для Росії, але й великі витрати для союзників. У кінцевому результаті, ми маємо зберегти можливість такого варіанту, тому що ми не можемо і далі дивитися, як Росія чинить нові агресивні дії щодо своїх сусідів», — каже Волкер.

Він також додав, що через агресію Росії проти України у морі, російським кораблям можуть заборонити користуватися європейськими портами.

Система SWIFT — це міжнародна міжбанківська система обміну банківською інформацією та здійснення грошових переказів між банками з різних країн світу.

Джерело: hromadske.radio

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>