США можуть збільшити допомогу для України в наступному році

Вересень 10, 2017, 16:39 | (0) | Світ Україна
Профільний комітет верхньої палати американського Конгресу затвердив проект бюджету на наступний рік, який передбачає виділення Україні допомоги з метою безпеки в розмірі, що перевищує аналогічні асигнування в нинішньому році.

Про це повідомило Посольство України в Вашингтоні.

"Комітет з питань асигнувань Сенату США затвердив проект “Закону щодо асигнувань Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2018 фінансовий рік”, яким виділяються кошти, у тому числі, на програми підтримки України", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, уточнюється, що кошторис допомоги Україні по лінії Держдепартаменту США, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також інших причетних установ визначено в розмірі $421 млн. Це перевищує асигнування для України, затверджені на 2017 рік.

При цьому зазначається, що законопроект, передбачає збільшення фінансування для України на цілі, пов'язані з безпекою, за програмою “Міжнародне військове фінансування”.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>