США в ОБСЄ закликали Росію припинити блокування роботи ТКГ

Жовтень 16, 2020, 13:23 | (0) | Світ
EBC9B1FA-7FD5-475E-B9A5-934485715052_w1023_r1_s

Росія має припинити блокування роботи Тристоронньої контактної групи зі врегулювання ситуації на Донбасі. Крім цього, вона повинна проявити політичну волю, як це зробила Україна.

Про це заявив постійний представник США в ОБСЄ Джеймс Гілмор під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні 15 жовтня, пише Укрінформ. Американський дипломат наголосив, що прив'язуючи політичні теми до інших питань Росія намагається зірвати переговори в рамках ТКГ.

Наразі фактом є те, що Росія та її маріонетки блокують усі шляхи прогресу у Тристоронній контактній групі, – зауважив він.

Гілмор закликав Москву продемонструвати справжні зусилля для досягнення конкретних результатів у вирішенні конфлікту на сході України. "Час Росії припинити свої перешкоджання", – відзначив він.

Звернення ЄС в ОБСЄ до Росії

Такі претензії щодо Росії висловили й представники Євросоюзу при ОБСЄ. Вони закликали Москву не використовувати проведення виборів в ОРДЛО як привід для блокування розв'язання інших питань в рамках роботи Тристоронньої контактної групи.

Джерело: news.24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>