США вимагають від Росії припинити провокації у небі

Січень 30, 2018, 17:54 | (0) | Світ
630_360_1517098869-1676

Держдеп США вимагає від Росії припинити небезпечні дії військових літаків, щоб уникнути ризику для російських і американських льотчиків

Про це йдеться в заяві Держепу, опублікованій представником відомства Хізер Науерт у Twitter, передає Depo.ua.

"Ми закликаємо Росію припинити ці небезпечні дії, які підвищують ризик прорахунку, небезпеку екіпажам обох сторін і шанси зробити зіткнення в повітрі", - наголошують у Держдепі.

За словами Науерт, російські військові грубо порушили міжнародне законодавство, що могло призвести до зіткнення в повітрі. "У той час, як американський літак працював в рамках міжнародного права, російська сторона грубо порушила існуючі угоди та міжнародне право, у цьому випадку - Угоду 1972 року про запобігання інцидентам на відкритому морі (INCSEA)", - відзначили в Держдепі.

При цьому там додали, що це лише останній приклад російської військової діяльності, нехтування міжнародними нормами та угодами.

Нагадаємо, 29 січня російський військовий літак виконав небезпечне перехоплення спостережного літака США US Navy P-3 Orion в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем. Американські пілоти повідомили, що російський літак пролетів за 1,5 метра від американського літака.

Джерело: Depo.ua.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>