США виділять чималу суму на боротьбу із російською пропагандою

Лютий 27, 2018, 15:21 | (0) | Світ
630_360_1494918100-1863

Державний департамент США та Пентагон домовилися про виділення 40 мільйонів доларів на боротьбу з іноземним втручанням напередодні виборів у Конгрес, які відбудуться у листопаді цього року.

Нова програма націлена на протидію дезінформації і пропаганді, спрямованої проти Америки та її інтересів, заявив заступник держсекретаря Сполучених Штатів Стів Голдштейн, передає USA Today.   Програму запустять із Державного глобального центру взаємодії, створеного для боротьби з пропагандою "ІД". В її рамках працюватиме Фонд доступу до інформації, на який вже виділили мільйон доларів. Його фінансування, як очікується, зросте до 5 мільйонів доларів. Пізніше він співпрацюватиме з Міністерством оборони США та прийматиме пропозиції щодо своєї діяльності з усієї країни.   Ці зусилля докладаються в межах ухваленого у серпні 2017 року закону "Про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій" і задля того, аби завадити спробам Росії вплинути на політику у США, зазначає видання.   "Адміністрація сприймає це (роботу Державного глобального центру взаємодії США) дуже серйозно", – запевнив Голдштейн.  

Джерело: 24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>