СХІДНУ ПУМУ ОФІЦІЙНО ВИЗНАНО ВИМЕРЛИМ ВИДОМ

Січень 30, 2018, 17:57 | (0) | Світ
630_360_1517098869-1676

З американського Федерального списку диких тварин, які перебувають під загрозою зникнення, було виключено східну пуму і офіційно визнано даний вид вимерлим. Відповідне розпорядження було опубліковане у Федеральному регістрі щоденного журналу уряду США. Документ набирає чинності з 22 лютого 2018 року.

«Згідно з наявною інформацією, в даний час не існує жодного тваринного підвиду східної пуми. (…) Таким чином, відповідно до Закону про зникаючі види 1973 роки ми видаляємо даний підвид з Федерального списку тварин, що знаходяться під загрозою зникнення», — йдеться в повідомленні американського уряду.

Зазначимо, що східна пума (Puma concolor), або ж гірський лев, зустрічалася на північному сході США та на південному сході Канади. Ці хижаки мешкали поблизу прибережних боліт, гір та лісів.

Фахівці відмічають, що тварини даного підвиду зникли ще приблизно з 1938 року, адже вже з тих пір не було виявлено ні одного представника даного підвиду. Керівництво Канади, де хижаки даного підвиду також, швидше за все, вимерли, ще ніяк не прокоментувало розпорядження американських фахівців.

Джерело: new-s.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>