Суд арештував екс-прокурора Суса без права на заставу

Лютий 14, 2018, 13:25 | (0) | Україна
46_main

Солом'янський районний суд Києва застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави до колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дмитра Суса строком на 40 діб. Таке рішення суд ухвалив 13 лютого, повідомив УНН адвокат Дмитро Дмитренко.

"Суд застосував арешт на 40 діб", - сказав адвокат.

Таким чином, суд задовольнив клопотання НАБУ і САП.

Нагадаємо, у січні Солом’янський районний суд Києва змінив запобіжний захід з домашнього арешту на заставу у сумі 1,7 млн грн колишньому заступнику начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Дмитру Сусу.

Як повідомляв УНН, 25 липня минулого року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки — начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки ГПУ.

Йому було повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, кваліфікованих за ч.3 ст.191, ч.4 ст.191, ст.366-1 Кримінального кодексу України.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>