Страшні цифри. Скільки українців помирає від отруєння алкоголем

Грудень 20, 2017, 23:41 | (0) | Здоров'я і краса
Франик-1-982x642

Уроки Тверезості в питаннях і відповідях.

Рівень поглинання алкоголю на душу населення в Україні є одним з найвищих у світі і досягає близько 16 л абсолютного спирту (у той час як офіційна статистика говорить про 12,8 л на 2016 р).

Лише за офіційними даними в 2016 році померло від алкоголепоглинання 8631 українців. У 2013 році померло 11181 осіб від самоотруєння алкоголем, а в 2014 році померло 10442 осіб, а у 2015 році померло від самоотруєння алкоголем 9052 особи. Це прямі втрати. А є ще не прямі втрати, котрі здійснені в стані алкогольного самоотруєння. Нагадаємо, що смертельна доза етилового спирту 7-8 грам на 1 кг ваги тіла люди.

За три квартали у 2017 році українців поменшало на 150 тис. Це офіційні дані Держстату. Серед причин висока смертність. Кожного дня в нашій державі на 500 осіб стає менше. Якщо на українських дорогах щодня гине 8 осіб, то від алкоголь щодня помирає 24 особи. Але на цьому чогось акцент не робиться.

Навряд чи у світі знайдеться країна, де б пиво, вино, горілка рекламувалися так активно, як у нас. Український народ стрімко наркотизується і самознищується. І надії, що цей процес зупиниться або хоча б сповільниться сам по собі, без нашого активного втручання — безпідставні.

Поглинання алкоголю на душу населення обчислюється так: від кількості вироблених та імпортованих за рік спиртних виробів віднімають експортований алкоголь; отриману величину перераховують на стовідсотковий спирт і ділять на число мешканців даної країни.

Виховання дітей та молоді у здоровому, тверезому дусі тепер, як ніколи, набуває першочергового значення. А питання захисту населення від безпрецедентної для всієї попередньої історії нашого народу доступності пива, сигарет та інших легальних наркотиків стає питанням життя чи смерті для нас і наших нащадків.

Джерело: uainfo.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>