Степанов розповів, за якої умови в Україні можливе введення тотального карантину

Вересень 2, 2020, 11:14 | (0) | Україна
8847ec65c1b04681-563x353

Запровадження тотального карантину можливе, якщо у всіх без виключення районах та містах України будуть перевищувати відповідні показники щодо нововиявлених випадків COVID-19, або заповненості ліжок в лікарнях. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНН.

На питання, чи розглядають в Міністерстві можливість тотального карантину, якщо кількість інфікувань в день буде збільшуватися, Степанов відповів:

"Ми вважаємо, що ми і далі будемо діяти та наполягаємо на цьому саме в умовах адаптивного карантину. Саме адаптивний карантин, в якому ті чи інші обмеження залежать від епідеміологічної ситуації в конкретному місці, або районі".

За його словами,використання тотального карантину можливе у випадку, якщо у всіх без виключення районах та містах України будуть перевищувати відповідні показники.

"Коли ми говоримо про… (можливість –ред.) тотального карантину, тотальних обмежень, то в такому випадку це у всіх без виключення районах та містах нашої країни повинні перевищувати відповідні показники щодо кількості нововиявленних захворювань, або щодо заповненості ліжок в наших лікарнях", - розповів Степанов.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль висловив думку, що в Україні до кінця вересня щодобовий приріст хворих на COVID-19 сягатиме 3 000 осіб.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>