Стартує міський баскетбольний турнір

Лютий 10, 2020, 15:54 | (0) | головне МОЄ МІСТО новини район спорт
1

Відбулося засідання оргкомітету щодо проведення щорічного міського баскетбольного турніру пам'яті героїв АТО та воїнів-афганців, який проходитиме у Рогатині 16, 23 лютого. Присутніми обговорювалися святкова програма заходу та низка інших організаційних питань, інформує сайт Рогатинської міської ради.

Як було зазначено у ході наради, баскетбольний турнір стартуватиме 16 лютого у спортивному залі Рогатинського державного агроколеджу. Реєстрація учасників розпочнеться о 9:00 год, початок ігор - о 10:00 год, а урочисте відкриття змагань - о 13:00 год.

Також зазначимо, що до турніру допускаються колективи фізкультури установ, підприємств, організацій, шкіл, сільськогосподарських виробничих колективів, громадських організацій та всі охочі команди району, учасники яких зареєстровані на території Рогатинщини. Захід проводитиметься у два тайми (по 15 хв кожний): півфінальні та фінальні зустрічі (по 20 хв кожний). У випадку нічийних результатів – команди зіграють два додаткових тайми по 5 хв кожен. Якщо ж переможець не визначиться у додатковому часі, буде призначено штрафні кидки. DSC_8735DSC_8738DSC_8736 Володарі перших трьох призових місць будуть нагороджені грамотами, а переможець отримає перехідний кубок турніру пам'яті героїв АТО та воїнів-афганців. Крім того, на спортсменів та активних вболівальників змагань очікують цінні призи від спонсорів. ✳️Принагідно зауважимо, що заявки на участь у змаганнях (відповідної форми, обов'язково завірені лікарем ❗️ та керівником організації) необхідно подати суддівській колегії до 09:00 год. 16 лютого.

 Рогатинська міська рада запрошує усіх охочих любителі баскетболу міста та району долучитися до спортивного дійства.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>