Спікери парламентів України, Грузії та Молдови оголосили про створення міжпарламентської асамблеї трьох країн

Червень 9, 2018, 16:41 | (0) | Світ
10de904b3c6118fa0460bc11f7bacbe52102ab6e

Голова українського парламенту Андрій Парубій, його грузинський колега Іраклій Кобахідзе і молдавський Андріан Канду підписали спільну заяву про створення міжпарламентської асамблеї трьох країн.

"Тільки що відбулася, на моє переконання, історична подія: ми підписали заяву про проголошення створення міжпарламентської асамблеї Україна-Грузія-Молдова. Очевидно, що підписання цього документа закладає фундамент для нового етапу відносин між нашими державами і взаємодії між нашими державами", - сказав А.Парубій на спільному брифінгу зі спікерами парламентів Грузії та Молдови після підписання заяви в суботу в Києві.

Він також зазначив, що всі три країни відчули на собі російську окупацію і спільно протистоять агресії РФ, що "робить спільними наші завдання і наші цілі".

"Також ми виконуємо спільну програму "Східне партнерство", визначаючи ключову нашу мету - вступ наших країн в Європейський Союз", - зазначив А.Парубій.

У свою чергу І.Кобахідзе зазначив, що сьогоднішня заява свідчить про серйозні наміри поглиблювати співпрацю у багатьох напрямах.

Джерело: ua.interfax.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>