Спортсмен з Івано-Франківська здобув перемогу на Всеукраїнських іграх єдиноборств

Січень 23, 2017, 12:53 | (0) | область спорт

Нещодавно студент 4-курсу факультету архітектури та будівництва Університету Короля Данила Назар Бедрій представив Івано-Франківськ на Всеукраїнських іграх єдиноборств «Ukrainian Combat Games – 2016».

На змагання з’їхалися представники таких єдиноборств, як: Ушу, Муай-Тай, Панкратіон, Сумо, Кікбоксинг, Карате, Фрі-файт, Джиу-джитсу, Самбо та Алиш. Серед учасників були майстри спорту міжнародного класу, чемпіони світу, Європи та України, призери та учасники Всесвітніх ігор єдиноборств та інших престижних міжнародних турнірів. Назарій представляв Фрі-файт, де у 1-му раунді на 7 секунді нокаутом «хайкіком» (удар в голову) здобув перемогу.

«Для мене кожна перемога є важливою, це великий успіх та ще один крок до мрії – досягнути чогось більшого. Кожна перемога приносить мені великий досвід та вдосконалює мої вміння. Проте кожна молода людина має усвідомлювати потребу добре навчатися, адже людині треба бути не тільки фізично, але й розумово підготовленою до життя. Якісну вищу освіту потрібно мати, оскільки, як би ти не любив спорт, але не знаєш, що тебе чекає завтра», – розповів Назар.

Джерело: paralleli.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>